Воанергес

 

Воанергес

Вертепно (2004) Злата врата (2006) Гайдамаки (2008) Бугай Boogie (2011)НЕОФОЛЬК = ГОСПЕЛ + WORLD + ЕТНО + РОК + ФАНК + РЕП + ГЕП + ГОП! А якщо по-українськи, то ми – музиканти, які люблять Бога, Україну та українців. Тому наша музика українська й духовна.

Історія

...А зібрались ми ще у 1998 році у м. Києві і з того часу відроджуємо дух старовинного кобзарсько-лірницького та театрально-вертепного мистецтва сучасними засобами, а також пробуємо відтворити уявну музичну атмосферу трипільської, скіфської та праслов'янської епох. Якби тоді був рок, то він мав би бути схожим на наш...

 

 

Протягом останніх років "Воанергес" регулярно виступав у київських клубах ("44", "Бабуїн", "Баді Гай") та в різних містах України та Росії, приймав участь у фестивалях "Білі ночі"(Крим), "Мазепа-фест"(м.Полтава), "Білий ангел"(м.Славутич)... У 2001 р. був записаний перший альбом "Истоки", у 2004 р. видано другий CD з назвою "Вертепно". В2006 ми заключили контракт із Comp music/EMI records на видання 5 альбомів. Перший із них - "Злата Врата", уже вийшов.

Зараз нас п'ятеро професійних музик-співаків:

Бень Генадій: труба, флюгельгорн, ріжок, сопілка, зозулька, дрючок inB, спів.

Макогон Роман: клавіші, сопілки, тилинка, зозулька, бугай, дрючок inF, спів.

Огороднік Валерій: гітара, дримба, зозулька, деркач, спів.

Усков Андрій: бас-гітара, спів.

Янківський Валентин: барабани.

 

Андрій УСКОВ, (бас-гітара, звук). Народився Андрюха в м.Сміла, на Черкащині. Там вчився в музшколі на піаніста і вивчився. Став чудовим басистом, звукорежисером та аранжувальником, і взагалі, доброю, скромною людиною, таким собі бродячим артистом-пілігримом. Працював у якомусь аматорському київському театрі, (що проявилось на зйомках кліпу). Співпрацював з різними виконавцями, об'їздив Україну, Урал та Німеччину. Зараз Андрій задоволений своєю квартирою, дружиною, комп'ютерною мишкою (має домашню студію), диваном (любить на ньому лежати й читати), нашим воанергесівським братством та дякує за все це Богу.

Валерій ОГОРОДНІК, (гітара, дримба, зозулька, спів, аранжування, вірші, музика, драйв). Народився 7 червня 1972р. у м. Біла Церква. Вчився грати класику у музшколі та "метал" у дворових командах. Після вступу у Київське музучилище ім. Глієра присів на джаз. Прийшов у "Воанергес" в 1998 році і "пересів" на фольк. Перед тим працював у Ансамблі пісні й танцю прикордонників разом з Геною та Вальком, які й запросили у "Воанергес". На початку спільної творчості разом із хлопцями репетирував у досить екстремальних умовах. Доводилось кожен раз перти апаратуру через великий зал у підвал, а після – назад. В 1999 р. одружився, але це не стало завадою на шляху нашої творчості. В 2001 р. у Валери народилася донька. Це теж не стало перепоною, навпаки, почали з'являтись ідеї та пісні для нашого гурту. Потім воанергесівцям подарували невеличкий мішок грошей, на них вони купили першу апаратуру та деякі інструменти. Стало легше і фізично, і морально. Вже мають 2 альбоми, починають писати 3-й. Шукайте диски гурту "Воанергес" в продажних закладах! Хай щастить!

Валентин ЯНКІВСЬКИЙ (барабани). Народився в невеличкому селищі Гребінки на Київщині. Це місце завжди славилось своїм фольком, тому змалку почав бити мамині баняки під музику з радіоли. Зрозумів, що "ударником" бути простіше, бо нотної грамоти нікому було навчити – серед знайомих її ніхто не знав. Так Валько почав грати на весіллях. Потім закінчив Київське училище культури. Потім – армія (духовий оркестр), потім торгував зубами (пластмасовими протезами). Потім – військовий ансамбль пісні та танцю. Потім навернувся до Бога, зустрів хлопців з "Воанергесу" і опинився з Божої волі у цьому колективі. І пішло-поїхало... Жонатий, має 10-річного сина. Мріє, щоб через музику "Воанересу" більше блудних синів повернулись до Батька, і світ став кращим. На все добре! З Богом!

Геннадій БЕНЬ (труба, всілякі дудки, спів, адміністрування). Народився 9 травня 1973 року в Білій Церкві, з великим бажанням грати у гурті "Воанергес", а для цього прийшлось вивчити ноти та навчитись грати на: трубі, зозульці, сопілці, нервах та співати. Вчився цьому в Київському музучилищі та на практиці у військовому ансамблі прикордонників, де після строкової служби залишився працювати. Пройшовши прослуховування у себе і в Романа Макогона, потрапив у "Воанергес", і з 1998 року з Романом почали тернистий шлях до мети. Має дружину та доцю (вже танцює та ще не розмовляє). "Воанергес" для Геннадія – справа життя; хоче, щоб Україна змінилась і прикладає всі зусилля, щоб нова українська пісня звучала у всьому світі та несла духовне тепло й любов в кожне серце. Успіхів Вам!

Роман МАКОГОН (клавіші, тилинка, зозулька, сопілка, спів, вірші, музика, мрії, ідеї). Народився на кордоні цивілізацій та ідеологій – на річці Збруч (в місті Волочиську Хмельницької обл.), мабуть тому півжиття прожив із щирою комуністичною вірою і пів – із щирою християнською. Закінчив Київське "музилище", відділ народних інструментів (баян) та Інститут культури, тоді ще не Поплавського, естрадно-духовий відділ (джазове фортепіано). Як бачите, знову вибір між двома культурами, але зараз Роман їх об'єднав у "Воанергесі". Також пройшов стаціонарно армію, вивчившись нащось на радиста, але зате там почав спересердя писати вірші. Після "кулька" вимушений був через шансоновий занепад 90-х працювати 5 років в "Ансамбле пенсии и пляшки погранвойск" (знову кордон, – тільки що дійшло!), де познайомився з майбутнім екіпажем "Воанергесу" (скажу Вам по-секрету, навіть Славко Вакарчук прослуховувався в той "Ансамбль", - такі були "веселі часи", але йому повезло більше, – не взяли, мабуть, через "нестроевой" тембр голосу). Потім одружився й народив сина. З 1995 року почав підробляти аранжувальником в одній з київських християнських місій. Там і змінився мій світогляд, і там почав виношувати ідею зародження українського професійного госпелу з національним обличчям, адже в усіх не комунівських державах це невід'ємна частина шоу-бізнесу ( до речі, з легкої руки О. Євтушенка нас так і позиціонують: перший український госпел-рок гурт). Втілення ідеї відбулося у 1998. Бог послав енергійного соратника Геннадія, вдвох ми успішно почали "розбудову" ("бензин ваш, ідеї наші", – О.Бендер). Перші склади гурту були якісь недолугі: 2 гітаристи (потім прийшов 3-й), 2 барабанщики (але один співав з мікрофоном у руці), жодного басиста (зате потім вони мінялись щомісяця, один з них – Сашко-"бетмен" – випав п'яний перед концертом з 2 поверху гуртожитку і вдарив пальчик об бетон), була навіть співачка... Зараз співаємо самі, самоуправління колективне, ввели заборону на фронтменів, лідерів, песимізм та жінок, басисти міняються вже рідше, останній (Андрій) обіцяв не цибати... Одним словом, все налагодилось і вже є плоди. Паралельно заробляємо на життя як сесійні, студійні, джазово-фестивальні, кабачні і т. д. музиканти. Вірю, що завдяки нашій музиці українці у селах згадають, що вони – люди, а люди у містах згадають, що вони – українці.

Джерело: http://www.pisni.org.ua/persons/673.html

 

Музичний альбом: Вертепно (2004)

Виконавець: Воанергес
Альбом: Вертепно
Рік публікації: 2004
Жанр: Neofolk, Gospel, Rock
Формат | Якість: mp3/ 320 Kbps
Розмір файлу: 170,54 МБ

Список композицій:

1. Увертюра (03:39)
2. Різдвяна (03:43)
3. Ісусе... (04:21)
4. Посівна (05:11)
5. Маранафа (05:18)
6. SOS! (04:07)
7. Мелодия любви (на рос. мові) (04:43)
8. 3 брати (05:39)
9. Йди до Господа (06:13)
10. Злата Врата (на рос. мові) (03:15)
11. Києве мій! (03:37)
12. Йо! (05:10)
13. Опора моя! (04:11)
14. Вірую (04:34)
15. Спасибо Тебе, Боже! (на рос. мові) (04:04)
16. Чумацька (Додому) (03:49)
17. Блудний син (02:15)

Скачати для ознайомлення!

 

Музичний альбом: Злата врата (2006)

Виконавець: Воанергес
Альбом: - Злата Врата
Рік публікації: 2006
Жанр: Neofolk, Gospel, Rock
Формат | Якість: mp3/ 320 кб/с
 
 Пісні:
1. За Русь-Україну!
2. Гоп!
3. Маранафа
4. Києве мій!
5. Злата Врата
6. Різдвяна
7. Три брати
8. Серце (Йди до Господа)
9. Йо!
10. Посівна
11. SOS
12. Блудний син
13. Вірую
14. Чумацька (Додому)

Скачати (За Русь-Україну, Гоп) 19,59 Мб

 

Воанергес - Гай Да Маки (2008)

Виконавець:Воанергес
Альбом: Гай Да Маки
Рік публікації: 2008
Жанр: Неофолк, Етно, Фолк-рок
 Формат ¦ Якість: Mp3/320Kbps
Размір файлу: 115.98 Mb

Пісні:
1. Думбо-дідай-бо... (short version).mp3
2. Вийду в долину
3. За обріем
4. Скіфія
5. Сон
6. Псалом новий
7. Блажен муж
8. Весна
9. Притча про дерево
10. думбо -дідай-бо
11. ЩедРОК
12. Колядка

Скачати для ознайомлення!

 

Воанергес - Бугай Boogie (2011)

Виконавець: Воанергес
Альбом: Бугай Boogie
Рік публікації: 2011
Жанр: Rock / Neofolk
Формат | Якість: mp3/ 320 Kbps
Размір файлу: 153 МБ

Список композицій:

01 Ой, літав орел
02 Слово о полку І...
03 Всунь руки в небо!
04 Вавілон
05 Бугай бугі
06 Час
07 1000 років
08 Світанок
09 Балада про Ноя
10 Вітер
11 Гой-я! (remake)

Скачати для ознайомлення!Создан 24 ноя 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Besucherzahler russian brides interesting marriage foreign men
счетчик посещений